Doğal Sabun-Eşek Sütlü Sabun-Özel Resimli Nikah Sabunları Nasıl Sipariş Verebilirim? Sipariş Hakkında Bilgiyi Nasıl Alabilirim ? Sizden Gelen Sorular
       
Sepette 0   ürün var
ANASAYFA SATIŞ NOKTALARIMIZ HAKKIMIZDA SABUN TARİHİ SIKÇA SORULAN SORULAR İLETİŞİM
 

SIKÇA SORULAN SORULAR

1-Doğal sabunun temizleme özelliği daha mı iyidir?

*Kesinlikle evet, sabunun iki fonksiyonu vardır, biri temizleme diğeri gözenekleri açıp cildin hava      almasını sağlamak, kimyevi madde içeren sabunlar aksine gözenekleri kapatır.

2-Reklam olarak, kokulu, renkli, cildi yumuşatan, cicili bicili sabunlar görüyoruz ve bunlara dünyanın parasını veriyoruz, yanılıyormuyuz?

*Maalesef yanılıyoruz, kalitesi düşük cilde ve saça zararlı sabunlara hem para verip hem de sağlığımızı tehlikeye atıyoruz. DOĞAL RENGİ ve DOĞAL KOKUSU olan sabunlar kullanın.

3-Saçımız için, sabun mu yoksa  şampuan mı daha sağlıklı?

*Tabi ki sabun, fakat doğal yapılmış kimyevi madde içermeyen şampuanda kullanabilirsiniz.

4-Neden Eşek ve At sütüyle yapılmış doğal sabun kullanmalıyım?

*Bildiğimiz gibi anne sütüne en yakın süt eşek ve at sütüdür, içinde bulunan bio aktif proteinler, amino asitler, vitaminler, yağ asitleri, mineraller ve elementlerden dolayı, yapılan çalışmalar göstermiştir ki cilt ve saç üzerinde olumlu etkileri mevcuttur.

 
SİTE İÇİ LİNKLER İLETİŞİM BİLGİLERİ KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN
ANASAYFA
SATIŞ NOKTALARIMIZ
HAKKIMIZDA
SABUN TARİHİ
SIKÇA SORULAN SORULAR
İLETİŞİM

Türkiye Geneli
Tel : +90 (544) 665 1999
       
Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller hermesnatural.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - Sayaç : 47017