Doğal Sabun-Eşek Sütlü Sabun-Özel Resimli Nikah Sabunları Nasıl Sipariş Verebilirim? Sipariş Hakkında Bilgiyi Nasıl Alabilirim ? Sizden Gelen Sorular
       
Sepette 0   ürün var
ANASAYFA SATIŞ NOKTALARIMIZ HAKKIMIZDA SABUN TARİHİ SIKÇA SORULAN SORULAR İLETİŞİM
Sabun Çeşitleri › Argan Sabunu
Argan Sabunu
Ürün Kodu : 0007
10,00 TL
 

Açıklama

Argan yağı eski bir güzellik sırrıdır, bu yağ argan ağacı tarafından üretilen fındıktan gelmektedir. Çoğunkukla Fas yarı çöl alanlarında bulunan bir ağaç türüdür, tıbbi ve kozmetik özellikleri nedeni ile popülerdir. Bu yağın etkisi yaşlanma karşıtı kuru cilt akne hasarlı saç ve kırılgan tırnaklara karşı pahabiçilemez değeri vardır. Bölgece Argan yağı sıvı altın olarakta bilinmektedir.

Argan yağının cilt ve saç üzerinde çok büyük faydaları vardır, bir çok çalışma ve araştırma bunu kanıtlamıştır, ancak Argan yağı çok pahalıdır ve vücudumuz için son derece faydalı Argan yağını kullanmanın bir çok yolu vardır. Sabunda bu yollardan sadece birisidir.

Argan yağı kürü cilt için şaşırtıcı etkiye sahiptir, cildin kendini onarmasına yardımcı olur ayrıca antiseptik özellikler içerir, Argan sabunu cilt yüzeyinde tehlikeli ve kötü bakteri oluşumunu engeller, sağlıklı bir cilde sahip olmamızı sağlar.

 
SİTE İÇİ LİNKLER İLETİŞİM BİLGİLERİ KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN
ANASAYFA
SATIŞ NOKTALARIMIZ
HAKKIMIZDA
SABUN TARİHİ
SIKÇA SORULAN SORULAR
İLETİŞİM

Türkiye Geneli
Tel : +90 (544) 665 1999
       
Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller hermesnatural.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - Sayaç : 49898